Czym sami trujemy się na co dzień?

Życie współczesnego człowieka pełne jest różnych udogodnień. Można do nich zaliczyć wygodne jednorazowe opakowania z tworzyw sztucznych, różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, dodatki do żywności przedłużające jej trwałość i oczywiście upiększające nas kosmetyki. 

Po zarejestrowaniu się na wydarzenie otrzymasz wiadomość e-mail z przypomnieniem o wydarzeniu na kilka minut przed rozpoczęciem transmisji

Premiera spotkania
on-line

16 czerwca 2021 r. (środa), godz. 18.00 UTC + 2

Premiera spotkania na Facebooku już się zakończyła.
Od 19:30 dostępne będzie nagranie na kanale YouTube.

Zapowiedź spotkania

Życie współczesnego człowieka pełne jest wszelakich udogodnień. Można do nich zaliczyć wygodne jednorazowe opakowania z tworzyw sztucznych, różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, dodatki do żywności przedłużające jej trwałość i oczywiście upiększające nas kosmetyki.

Paulina Jurkowska-Pudełko

dr hab. Konrad Szychowski, prof. WSIiZ

Doktor habilitowany nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne. Stopień naukowy nadany 15 października 2020r. przez Radę ds. Stopni Naukowych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na podstawie oceny osiągnięcia naukowego przedstawionego w cyklu powiązanych tematycznie artykułów naukowych pt.: ,,Badania nad oddziaływaniem peptydu elastynopochodnego VGVAPG z komórkami układu nerwowego”.

Aktualności - Czym sami trujemy się na co dzień?