Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie

27 listopada 2019 r.
godz. 17.00

Wydarzenie 
odbyło się

„Miłość zagrożona przez ponowoczesność” inauguracja IV edycji cyklu wykładów otwartych „Wielkie Pytania w Nauce”

Jesteśmy świadkami i uczestnikami głębokich zmian kulturowych. Zmiany dotyczą niemal każdej dziedziny życia i nie chodzi tu jedynie o gwałtowne przemiany wynikające z rewolucji technologicznej, ale także o fundamentalne przewartościowanie norm obyczajowych.

W jaki zatem sposób ponowoczesność zmieniła nasze życie w związkach oraz nasze pojmowanie miłości? W jakim zakresie ponowoczesność zmieniła nasze pojmowanie miłości? Czy ta prawdziwa miłość uzależnia, sprawia, że chcesz ją silniej poczuć, a przede wszystkim zrozumieć? Czy w końcu można zakochać się mailując, pisząc na Facebooku?

Wszystkich, którzy chcą poznać różne oblicza miłości, zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania z udziałem: prof. dr hab. n. med. Bogdana de Barbaro - psychiatry, psychoterapeuty oraz ks. dra Jacka Prusaka - publicysty, doktora nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Spotkanie pt. „Miłość zagrożona przez ponowoczesność” odbyło się 27 listopada 2019 r., o godzinie 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej. 

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu Fundacji Tygodnika Powszechnego pod tytułem "Wielkie Pytania dla Polski - na nowo" dofinansowanego ze środków Templeton Religion Trust. IV edycja cyklu "Wielkie Pytania w Nauce" dofinansowana jest ze środków Fundacji PZU.