spotkanie z ks. Adamem Bonieckim

„O życiu i nadziei” - zapraszamy na spotkanie połączone z pokazem filmu „xABo: Ksiądz Boniecki”

W ramach cyklu „W labiryncie świata” Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Fundacja Tygodnika Powszechnego oraz Klasztor Ojców Dominikanów w Rzeszowie zapraszają na wyjątkowe spotkanie z ks. Adamem Bonieckim oraz Aleksandrą Potoczek pt. „O życiu i nadziei”,

Spotkanie połączone będzie z projekcją filmu dokumentalnego „xABo: Ksiądz Boniecki”, prezentującego codzienne życie ks. Bonieckiego, jego liczne podróże i spotkania z różnymi ludźmi. Film otrzymał Grand Prix w czasie Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Flahertiana" w Perm. Dokument wyróżniony został również Nagrodą im. Macieja Szumowskiego na Festiwalu Filmowym 2020 - za szczególną wrażliwość na sprawy społeczne. Produkcja powstała pod auspicjami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania jako partnera głównego.

Prezentacja filmu będzie wstępem do rozmowy o dialogu, szacunku, zaufaniu, zagrożeniach cywilizacyjnych ale też o wartościach pozwalających odnaleźć sens życia. Spotkanie poprowadzi Anna Goc - dziennikarka i redaktorka „Tygodnika Powszechnego”, autorka książki „Boniecki. Rozmowy o życiu”.

Wydarzenie odbędzie się 30 marca br., o godz. 17:00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego. Udział w spotkaniu jest możliwy pod warunkiem REJESTRACJI i okazania BEZPŁATNEGO biletu w formie drukowanej lub na nośniku elektronicznym (np. tablet, telefon).

Tradycyjnie już nieodłączną częścią spotkania będą pytania od publiczności. Już dziś zachęcamy do ich przesyłania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W czasie spotkania będzie można nabyć publikacje ks. Adama Bonieckiego oraz Anny Goc.


Drukuj