Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2021

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - Zobacz co przygotowała WSIiZ

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest 23 kwietnia w ponad 100 krajach na całym świecie. To święto autorów, ilustratorów, wydawców książek, czytelników i czytelnictwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niespodzianek przygotowanych dla pasjonatów książek i nauki przez Księgarnię WSIiZ oraz wydawnictwo Copernicus Center Press, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jerzy Owsiak

"Siła miłości" - komunikat organizatora

Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce oraz aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i apelem Pana Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie organizacji imprez, w których uczestniczy ponad 1000 osób, jesteśmy zmuszeni do odwołania spotkania pt. „Siła miłości” (25.03 br.) z udziałem Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak i Jerzego Owsiaka oraz siostry Małgorzaty Chmielewskiej.

Polskie szanse i zaniechania

Media o spotkaniu - "Polskie szanse i zaniechania"

Pierwsze spotkanie organizowane w ramach II edycji cyklu "W labiryncie świata" odbyło się 18 grudnia 2019 roku, w Filharmonii Podkarpackiej. O "Polskich szansach i zaniechaniach" podczas trwającej ponad dwie godziny debacie rozmawiali: o. Ludwik Wiśniewski, prof. Aleksander Hall, prof. Paweł Kowal oraz prof. Tadeusz Pomianek. Spotkanie odbiło się również dużym echem w mediach. 

Polskie szanse i zaniechania

Polskie szanse i zaniechania – zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Drugą edycję cyklu „W labiryncie świata” zainaugurowano w dniu 18 grudnia br. debatą pt. „Polskie szanse i zaniechania”. W panelu udział wzięli: o. Ludwik Wiśniewski OP, prof. Aleksander Hall, prof. Paweł Kowal oraz prof. Tadeusz Pomianek. Spotkanie poprowadził publicysta Tygodnika – red. Wojciech Bonowicz.