dr Tomasz Rożek

Przybij piątkę nauce z dr. Tomaszem Rożkiem

W maju ubiegłego roku w ramach projektu „Przybij piątkę nauce” Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie udostępniła nagrania z ponad 50 spotkań otwartych z udziałem wybitnych przedstawicieli świata nauki i kultury. Nagrania zostały przekazane uczniom szkół średnich, a także opublikowane na stronie cyklu „Wielkie Pytania w Nauce”. W ten sposób chcieliśmy wesprzeć nauczycieli w realizacji zdalnego procesu nauczania, a słuchaczom cyklu „Wielkie Pytania w Nauce” zapewnić „odskocznię” od kwarantannowej rutyny dnia codziennego…

O zmianach klimatu opowie dr Tomasz Rożek

Drugą edycję projektu „Przybij piątkę nauce” otworzy spotkanie z udziałem jednego z najbardziej znanych popularyzatorów nauki w Polsce – dr Tomaszem Rożkiem. Tematem przewodnim spotkania będą zmiany klimatu. Ponadto, Pan Doktor odpowie również na pytania przesłane przez słuchaczy. Dla autorów najciekawszych pytań przewidziane są nagrody.

Premiera spotkania odbędzie się 18 marca 2021 roku, o godzinie 18:00, w mediach społecznościowych  na kanale YouTube oraz na Facebooku WSIiZ i będzie miał charakter otwarty.

Więcej informacji o spotkaniu dostępnych jest tutaj.


Drukuj