Czy wiesz, co jesz?

Czy (na pewno) wiesz, co jesz? - Spotkanie z Katarzyną Bosacką

Zgodnie ze starożytną maksymą rzymskiego poety Juwenalisa - anima sana in corpore sano, która oznacza tyle co „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, nasze samopoczucie w dużym stopniu zależy od kondycji naszego organizmu. Imię wspomnianego poety dość jednoznacznie kojarzy się ze świętem studentów, podczas którego znakomita większość uczestników z pewnością nie przywiązuje wagi do przestrzegania zasad zdrowego stylu życia, a w szczególności tego co je i co pije. Zapraszamy na wykład online pt. "Czy wiesz, co jesz?". 

"Czy wiesz, co jesz?" - O spotkaniu

W czasie grudniowego spotkania realizowanego w ramach cyklu „Przybij piątkę nauce, tajniki zdrowego odżywiania przybliży nam Pani Katarzyna Bosacka – znana m.in. z programów telewizyjnych „Wiem co jem” i „Wiem co kupuję”. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w trzecią środę miesiąca - 15 grudnia, o godz. 18:00 na Facebooku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Wykład pt. "Czy wiesz, co jesz?" Katarzyny Bosackiej to pozycja obowiązkowa nie tylko dla studentów, ale dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak należy się prawidłowo odżywiać, jakie produkty kupować a jakich unikać, czy nasza dieta powinna być uzależniona od pory roku.

Zobacz zapowiedź filmową spotkania pt. "Czy wiesz, co jesz?"

Kim jest Katarzyna Bosacka?

Katarzyna Bosacka – dziennikarka, autorka i scenarzystka programów telewizyjnych oraz edukacyjnych, specjalistka od zakupów spożywczych i wszelakich, niestrudzona bojowniczka o prawa konsumenckie. Jedna z założycielek „Wysokich Obcasów” dodatku dla kobiet do Gazety Wyborczej, przez trzy lata ich korespondentka w Waszyngtonie. Od siedmiu lat współtworzy i prowadzi w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję„. Autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych.

Zobacz profile na: Facebooku, Instagramie i YouTube

Czytaj więcej o Katarzynie Bosackiej

Spotkanie zostanie zaprezentowane w lekkostrawnej formie, o czym będzie można przekonać się już 15 grudnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy.


Drukuj