Małgorzaty Wejsis-Gołębiak

O prawach człowieka – prelekcja mgr Małgorzaty Wejsis-Gołębiak

Pani mgr Małgorzata Wejsis-Gołębiak w swojej prelekcji przekazała wiele ważnych informacji na temat praw człowieka. Są one niezmiernie istotne i dotyczą każdego z nas. Prelegentka podkreśliła, że powinny być one przestrzegane stale, w każdym kraju, zarówno w tych nisko- jak i wysokorozwiniętych.

O tajnikach kosmetyków i ich bezpieczeństwie

O tajnikach kosmetyków i ich bezpieczeństwie – wykład mgra inż. Tomasza Bujaka

Czym tak naprawdę jest kosmetyk? Jakich informacji powinniśmy szukać na opakowaniu, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla nas produkt? – na te pytania podczas wykładu pt. „Czy kosmetyki działają? Badania skuteczności działania i bezpieczeństwa produktów” odpowiedział mgr inż. Tomasz Bujak, dyrektor Centrum Wdrożeniowo-Usługowego Kolegium Medycznego WSIiZ.

Co z tą Polską? Czy demokracja przetrwa?

„Co z tą Polską? Czy demokracja przetrwa?” – debata z udziałem prof. Radosława Markowskiego oraz prof. Andrzeja Rycharda

Każdy z nas chciałby z pewnością mieć możliwość poznania przyszłości, szczególnie w tak niespokojnych czasach, jakie mamy obecnie. Komfortowe, wygodne i przewidywalne życie zostało przerwane wraz z nadejściem pandemii, a wybuch wojny w Ukrainie wzmocnił jeszcze bardziej poczucie zagrożenia i niepewność jutra.

Czy kosmetyki działają?

Czy kosmetyki działają? – wykład mgra inż. Tomasza Bujka

Niezależnie od pory roku, płci czy wieku używamy ich wszyscy codziennie w mniejszym lub większym natężeniu. Znane już od starożytności były wykorzystywane przede wszystkim w celach higienicznych oraz poprawy wyglądu. Kosmetyki, bo o nich mowa, mają duży wpływ na to jak nas widzą (a także czują), a jak wiadomo odpowiednia prezencja w znacznym stopniu może determinować nasze życie. Zapraszamy na wykład pt. "Czy kosmetyki działają?".