Co się stanie, gdy wyłączą Internet?

Co się stanie, gdy wyłączą internet? – zapraszamy na wykład dr Barbary Przywary

Gdy ponad 20 lat temu na ekrany kin wchodził „Matrix”, chyba nikt z nas wówczas nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo internet będzie oddziaływał na nasze życie. Wizja świata, w którym ludzie żyją w wirtualnej rzeczywistości wydawała się wtedy czymś nierealnym i bardzo odległym, a dzisiaj…

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Władze i Społeczność Akademicka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie składają Państwu serdeczne życzenia.

Katarzyna Bosacka

Zdrowe odżywianie wcale nie jest trudne – zdrowa dieta według Katarzyny Bosackej

W grudniowym spotkaniu z cyklu „Przybij piątkę nauce” poruszony został bardzo aktualny przed świętami temat zdrowego i umiarkowanego odżywiania. W wykładzie pt. „Czy wiesz, co jesz?” red. Katarzyna Bosacka w ciekawy i przystępny sposób podzieliła się ze słuchaczami wiedzą o zbilansowanej diecie, dzięki której będziemy żyli długo i w dobrym zdrowiu.

Czy wiesz, co jesz?

Czy (na pewno) wiesz, co jesz? - Spotkanie z Katarzyną Bosacką

Zgodnie ze starożytną maksymą rzymskiego poety Juwenalisa - anima sana in corpore sano, która oznacza tyle co „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, nasze samopoczucie w dużym stopniu zależy od kondycji naszego organizmu. Imię wspomnianego poety dość jednoznacznie kojarzy się ze świętem studentów, podczas którego znakomita większość uczestników z pewnością nie przywiązuje wagi do przestrzegania zasad zdrowego stylu życia, a w szczególności tego co je i co pije. Zapraszamy na wykład online pt. "Czy wiesz, co jesz?".