Michał Heller

"Przypadek czy wybryk we wszechświecie i muzyce" - spotkanie odwołane

Szanowni Państwo,

z uwagi na ogłoszony przez Ministerstwo Zdrowia stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zostaliśmy zmuszeni do odwołania spotkania pt. „Przypadek czy wybryk we wszechświecie i muzyce” (16.04.2020 r.) z udziałem ks. prof. Michała Hellera oraz Pana Janusza Wawrowskiego.

„Seksualność człowieka - prawdy i mity”

„Seksualność człowieka - prawdy i mity” - zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Wykłady organizowane w ramach cyklu „Wielkie Pytania w Nauce” cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie inaczej było również w przypadku spotkania z udziałem prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza oraz o. dra Ksawerego Knotza pt. „Seksualność człowieka – prawda i mity”. Ponad 1200 bezpłatnych biletów zostało pobranych w zaledwie kilkadziesiąt godzin, a na listę rezerwową wpisało się blisko 400 chętnych.

Filharmonia Podkarpacka - Tłum ludzi

"Seksualność człowieka - prawdy i mity" - bilety do sali kameralnej

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż wszystkie bilety do sali koncertowej na spotkanie pt. "Seksualność człowieka - prawdy i mity” z udziałem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa-Starowicza oraz o. dra Ksawerego Knotza zostały pobrane. Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu zapraszamy do wysłuchaniu wykładu w sali kameralnej, do której realizowana będzie transmisja na żywo.

"Seksualność człowieka - prawdy i mity"

Jesteśmy świadkami i uczestnikami głębokich zmian kulturowych. Zmiany dotyczą niemal każdej dziedziny życia i nie chodzi tu jedynie o gwałtowne przemiany wynikające z rewolucji technologicznej, ale także o fundamentalne przewartościowanie norm obyczajowych.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
W przypadku braku akceptacji naszej polityki prywatności mogą przestać działać niektóre funkcje strony.